Konumunuz: Ana Sayfa » Genel » TTNET Santral Uzak – Işık Hızı İnternet – Koptum Limitsiz Paketi

TTNET Santral Uzak – Işık Hızı İnternet – Koptum Limitsiz Paketi

ttnet hiz 16 mbit1 640x484 300x226 TTNET Santral Uzak   Işık Hızı İnternet   Koptum Limitsiz Paketi TTNET en çok para kazanan firmalardan biri ? Peki nasıl , oldukça az vererek , oldukça çok fiyata satarak.

Santral açmak yerine olan santrallerin kapasitesinden fazlasını kullanarak.

Hikayemiz kısaca şöyle 3-5 senedir sıkıntısız kullanılan TTNET ADSL’in birden bire bağlantıları kopyama başlar.

Müşteri hizmetleri aranır , müşteri hizmetleri arandıkça TURK TELEKOM kazanır. Kısa kısır döngü tek taraflı kazanç ile milyon kişi üzerinden gelen gelir.

Santral aynı yerde yıllardır, ev aynı yerde yıllardır. Ama sinyal kopmaya başlayınca sorun Film Senaryosu : Santral’in uzaylılar tarafından icon smile TTNET Santral Uzak   Işık Hızı İnternet   Koptum Limitsiz Paketi başka bir noktaya taşınması sonucu santral uzaklaşmıştır.

Kısaca bir millet bol keseden 16 MB dağıtılıyor diye 1-2 TL fazla para versem ne olacak mantığı ile yine bir kısır noktaya sokuluyor. Adil Kullanım Kotası ( Sınırsız İnternet adıyla satılıyorken ) 8 MB internet hızı  adı altında ama 1 – 8 MB arası veriliyorken. Kısaca verdiğimiz paranın karşılığını alabiliyor muyuz sorusu ? Müşteri Hizmetleri elemanları ne yapsın , 5 kerede anlamayan eleman koysalar her arayışta yine TURK TELEKOM kazanıyor icon smile TTNET Santral Uzak   Işık Hızı İnternet   Koptum Limitsiz Paketi Kısaca santral aynı yerde , ev aynı yerde ama müşteri hizmetlerinin kafası farklı dünyalarda icon smile TTNET Santral Uzak   Işık Hızı İnternet   Koptum Limitsiz Paketi

ÇÖZÜM : Evi satıp , santralin yanına çadır kuracaksınız.

Yeni Paket Sloganı : Kopmak Yok Yola Devam , Hız Düşürülmeden Artık Santrale Uzaksınız Demeden , Gerçek internet ( Hem de sabit ip ücretsiz icon smile TTNET Santral Uzak   Işık Hızı İnternet   Koptum Limitsiz Paketi 2 TL’den 9 TL’ye çıkarılan sabit IP – normalde yurtdışında standart gibi ücretsiz hizmet.

Her şey düzelir ama biz ölüp göremedikten sonra ne işe yarar ? Artık düzeltin şu sorunları.

8 MB OLAN İNTERNETİMİN HIZI YARISINA DÜŞTÜ Diyenlerin sayısı hızla artıyorSayfamızdaki bilgilerden yararlandığınız düşünüyorsanız lütfen Google +1 butonuna tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazan Tarihi: Haz 10, 2014 | Yorum Yazın

Konu yakkında yorumunuz

Copyright © 2011 Ne2 World Site. All rights reserved.
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.