Konumunuz: Ana Sayfa » Genel » Turkcell TV çalışmıyor ? Çözüldü

Turkcell TV çalışmıyor ? Çözüldü

logo tv 600x450 Turkcell TV çalışmıyor ? ÇözüldüTurkcell TV+ çalışmıyor, giriş yapamıyorum, kiminle iletişime geçmeliyim?

Cihazınızın elektrik bağlantısını kesin, adaptörü çıkarın veya fişini çıkarın.

Biraz bekledikten sonra, tekrar açın , eğer görüntü gelmezse 0850 222 0 222 arayabilirsiniz.

Turkcell TV Plus interneti yavaşlatır mı ?

Firber internet bağlantı hızı ile TV PLUS birbirinden ayrı çalışıyor. Sonuçta aynı modemin arkasındaki interneti kullanıyorlar. İnsan ister istemez düşünüyor, geçenlerde Türk Telekom reklamlarında buna vurgu yapılmıştı. Sahibinden’in birden fazla ilanlı

Turkcell TV Plus internet kotamı harcar mı ?

Turkcell TV Plus kota harcarmı sorusunu çoğu insan şüpheli yaklaşabiliyor, örneğin kısa süre içinde kotam doldu. Telefonla görüştüğümde 60Gb indirmişsiniz dediler, bende dedim ki benim bilgisayarımda 60gb yer yok icon smile Turkcell TV çalışmıyor ? Çözüldü Sadece 5gb var.

Araştırdılar ama sorun olmadığını ve doğru olduğunu söylediler. Bu durumda demek oluyor ki, bilgisayarınızda virüs olabilir. Bunuda Virüs Programının internet ayarlarından dışa çıkış izinlerini ben karar vereceğim seçeneğini seçerek yapabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Network Monitör ile hangi programın nereye bağlandığınıda görebilirsiniz ama çok detay vermiyor.

Turkcell TV Plus bağlantı hızı 1mb yukarı çıkmıyor ?

Cep telefonuna Bittorent kurdum torent indiriyorum, hız 2-3 mb iken, bilgisayarda hız 1mb civarı. Bu sorunu araştırdım, wifi ile bağlanırsanız öyle oluyor bilgisayarda birde kablolu deneyin dediler.Sayfamızdaki bilgilerden yararlandığınız düşünüyorsanız lütfen Google +1 butonuna tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazan Tarihi: Mar 30, 2016 | Yorum Yazın

Konu yakkında yorumunuz

Copyright © 2011 Ne2 World Site. All rights reserved.
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.